Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5