Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5