Titles you rated
James vs. His Future SelfRated ★ 5.0
HeatRated ★ 3.0- A Stranger from the PastRated ★ 3.0
- The WaterRated ★ 4.0
About EndlessnessRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 1.5
The SwindlersRated ★ 1.5
Steel RainRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
CocoRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0