Titles you rated
SecretRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0