Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0