Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 3.0
PersuasionRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Becoming HumanRated ★ 3.5
The FuriousRated ★ 3.0
HalabalaRated ★ 1.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
Red Mask KF94Rated ★ 2.5
Just For Meeting YouRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5- Monstro ObscuraRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0