Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5- Secret RelationshipRated ★ 0.5
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 3Rated ★ 3.5
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 1Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.0
Skam Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5