Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0