Titles you rated
Black PantherRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
You Don't Know JackRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 4.0
RV: Resurrected VictimsRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5