Titles you rated
No, Thank You Season 2Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0