Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0