Movies
Ratings
218
28 Years LaterRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The SadnessRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5