Series
Ratings
17
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
The OARated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0