Series
Ratings
37
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0