Movies
Ratings
1154
No.3Rated ★ 1.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 3.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Time to HuntRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
GrassRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 4.0