Titles you rated
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5