Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0