Titles you rated
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5