Titles you rated
The Suicide SquadRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.5
RomaRated ★ 3.5
One Wild MomentRated ★ 3.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0