Titles you rated
Blades of BloodRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0