Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
My Shining GirlRated ★ 5.0
12 Signs of LoveRated ★ 3.0- Alien SamRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 5.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 5.0
- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.0