Titles you rated
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Welcome to the SticksRated ★ 4.0
American HoneyRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 2.5
Dear JohnRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 1.0
AntiqueRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 2.5
OseamRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 2.5