Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
RememberRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0