Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0