Movies
Ratings
513
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
DelicatessenRated ★ 4.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The American PresidentRated ★ 4.0
Ferpect CrimeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Take the Money and RunRated ★ 4.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 3.0