Series
Ratings
16
Emergency CoupleRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 5.0