Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.5
Red Cliff Part IIRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 0.5
The Storm RidersRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5