Titles you rated
Asphalt ManRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.0
The King of DramasRated ★ 1.0
May QueenRated ★ 1.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 2.0
City HallRated ★ 3.5
The Flower in PrisonRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 1.5
ERRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
BabysitterRated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5