Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Drop Dead DivaRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Ally McBealRated ★ 5.0- Jane by DesignRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0