Series
Ratings
112- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 3.5
RivalRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 4.0
- Merry MaryRated ★ 3.0
- TruthRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 1.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
- Flames of DesireRated ★ 3.0