Titles you rated
NopeRated ★ 1.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
The Weekend AwayRated ★ 2.5
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 3.0
Amanda KnoxRated ★ 2.5
The Social DilemmaRated ★ 3.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Home TeamRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
The DigRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.0