Movies
Ratings
45
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Any Day NowRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5