Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0