Titles you rated
- SkinsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.0
A Song to the SunRated ★ 3.0- Honey and CloverRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
The Great White TowerRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
Red Thread of FateRated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0