Titles you rated
Now You See MeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 1.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5