Movies
Ratings
51
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0