Movies
Ratings
271
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
The PostRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
ColetteRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0