Titles you rated
The ThievesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5