Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5