Titles you rated
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
The TruckRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Never ForeverRated ★ 2.5
Man of VendettaRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 2.5