Movies
Ratings
746
The RevenantRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0