Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5