Movies
Ratings
387
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0