Series
Ratings
149
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0