Titles you rated
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 1.0
BraveheartRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 0.5
Another Public EnemyRated ★ 2.0
ThorRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 0.5
LucyRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0