Titles you rated
King and the ClownRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.5
HerRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5