Movies
Ratings
175
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.5
True LiesRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0