Titles you rated
Studio Apartment, Good Lighting, Angel Included.Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.0
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.5
Otaku ElfRated ★ 3.5
The God of Music 2Rated ★ 3.5- Tears of the AntarcticRated ★ 3.5
SNL Korea Reboot Season 4Rated ★ 3.5- Coffee FriendsRated ★ 3.0
Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 3.5- 슈퍼스타KRated ★ 3.0
- Tears in the ArcticRated ★ 4.0
The Gentlemen's League Season 1Rated ★ 3.0