Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
Change Days Season 1Rated ★ 3.0
Why Her?Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0