Series
Ratings
74
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5